17η θέση στον Πανελλήνιο διαγωνισμό ρομποτικής! - Ειδικό Δημοτικό και Νηπιαγωγείο Κωφών Βαρήκοων Πανοράματος

espa«Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες- ΑΠ 1,2,3 »

Πρόγραμμα μέτρων εξατομικευμένης υποστήριξης μαθητών

Τελική Κατάταξη ομάδων Δημοτικού Σχολείου στους περιφερειακούς αγώνες του Πανελλήνιου Διαγωνισμού Εκπαιδευτικής Ρομποτικής!

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που καταλάβαμε την 17η θέση, σε σύνολο 38 ομάδων με βαθμολογία 279 έναντι 389 βαθμούς της 1ης ομάδας, Θερμά Συγχαρητήρια στα παιδιά μας και σε όλους τους συμμετέχοντες, στους εκπαιδευτές τους και πολλές Ευχαριστίες στους διοργανωτές, την Ακαδημία Ρομποτικής - Πανεπιστήμιο Μακεδονίας και στον μέγα χορηγό, την COSMOTE που μας δώρισε το Lego Wedo2 kit.

robotics

Οι προγνώσεις καιρού παρέχονται απο το Εθνικό Αστεροσκοπείο Αθηνών.