Αγαπητέ Πρόεδρε και αγαπητά μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων,

με την επιστολή μας αυτή θα θέλαμε να σας εκφράσουμε για μία ακόμα φορά τις θερμότατες ευχαριστίες μας για την ευγενική προσφορά σας σε εκπαιδευτικά υλικά αθλητισμού και φυσιοθεραπείας, με τα οποία θα παρέχεται υψηλότερη παροχή εκπαιδευτικών υπηρεσιών στους μαθητές/τριες του σχολείου μας .

Η πράξη σας αυτή δείχνει έμπρακτα την ευαισθησία και το αμέριστο ενδιαφέρον σας για την κάλυψη αναγκών σε εκπαιδευτικά βοηθήματα και υλικά προς όλους τους μαθητές/τριες μας.

Οι μαθητές/τριες, ο Σύλλογος Διδασκόντων και εγώ προσωπικά σας ευχαριστούμε θερμά, για την ευγενική προσφορά τους στο σχολείο, συγκεκριμένα ενός δίσκου ισορροπίας PVC 40cm, ενός παιχνιδιού « Βραχάκια» μαλακά με αρίθμηση για το εργαστήριο φυσιοθεραπείας και μίας μπασκέτας τοίχου για το μικρό γυμναστήριο του σχολείου μας (σύνολο100€, ), καθώς και για τη συνεχή υποστήριξη και συμπαράσταση που μας δείχνετε.

Με εκτίμηση,

Η Δ/ντρια του Σχολείου

Ξιάρχου Χριστίνα

ΥΛ IMG 2107

ΥΛ IMG 2109

Οι προγνώσεις καιρού παρέχονται απο το Εθνικό Αστεροσκοπείο Αθηνών.

Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Ποίησης!